02-02-15

Justitie sloopt huis van activist

sloop woning justitie.jpg

Aan de officier van justitie van Oost-Brabant

t.a.v. Xandra Van Houten

Zonder enige juridische  titel en zonder dat gerechtsdeurwaarder directeur John Wisseborn heeft gereageerd op onze sommatie (lees hieronder) heeft hij mijn vrouw J.E.M. van Rooij van Nunen met de hulp van de harde hand van hulpofficier Seggai onder verantwoordelijkheid van korpschef Frans Heeren van de politie Oost-Brabant uit mijn woning op 't Achterom 9-9a gezet en is hij nu bezig om al mijn eigendommen en de eigendommen van de daarin gevestigde bedrijven en de politieke partij de groenen (met daarbij vertrouwelijke stukken) op straat te zetten, af te voeren en te vernietigen. 

Ik verzoek u met de harde hand van justitie dit te laten stoppen en er voor te zorgen dat gerechtsdeurwaarder John Wissenborn per direct uitvoering geeft aan mijn volgende gedane sommatie

Sommatie aan directeur Mr. J.M. Wisseborn (persoonlijk) om op grond van de inhoud van dit e-mail bericht op 29 januari 2015 vóór uiterlijk 12.00 uur overeenkomstig uw EXPLOOT VAN BETEKENING van 28 januari 2015 (dossiernummer: 14100927) de om 9.00 uur van de huurders verkregen sleutels van de woningen ’t Achterom 9-9A, 5491 XB, Sint-Oedenrode aan korpschef Philip Pirard van de HAZODI politie te Hasselt te hebben afgegeven, zodat hij die daarna ter vrije beschikking kan stellen aan eigenaar A.M.L. van Rooij, vanaf 1 januari 2011 wonende op zijn hoofdverblijfplaats Hazendansweg 36A, 3520 Zonhoven (België). .    

In afwachting van uw beslissing per kerende e-mail, verblijf ik,

 

A.M.L. van Rooij

Hazendansweg 36A, 3520 Zonhoven, Belgie

e-mail: ekc.avanrooij@gmail.com

tel: 003211758676 (vast)

 

0032484749360 (mobiel) 

------------------------------------

nfo@jwgd.nl, "J.M. Wisseborn" <jmw@jwgd.nl>, Kamercommissie Binnenlandse Zaken <cie.biza@tweedekamer.nl>, "korpschef@hazodi.be" <korpschef@hazodi.be>
Cc: "GJJ.Beukeveld@ziggo.nl" <gjj.beukeveld@ziggo.nl>, "A,M,L Van Rooij" <ekc.avanrooij@gmail.com>, "wede51gp@kpnmail.nl" <wede51gp@kpnmail.nl>, "a.gelder@wilnu.nu" <a.gelder@wilnu.nu>, "rob.brockhus@gmail.com" <rob.brockhus@gmail.com>, "hans.v.d.broek@planet.nl" <hans.v.d.broek@planet.nl>, Erik Braeken <erik.braeken@telenet.be>, THE EUROPEAN GREENS BELGIE <de.groenen.belgie@gmail.com>, Arend Loomeijer <arendloomeijer@gmail.com>, EKC <a.vanrooij1@chello.nl>, bianca <bianca.van.dijk.fitters@gmail.com>, Marjo v d Heuvel <marjovdheuvel@gmail.com>, No Cancer Foundation <nocancerfoundation@gmail.com>, "j.fitters1" <J.Fitters1@kpnplanet.nl>, "Anton F. P. van Putten" <anton37.putten@wxs.nl>, Henk Niggebrugge <henkn@hetechtenieuws.org>, Jan Boeykens <werkgroepmorkhoven@gmail.com>, Wim Muller <mullers@hotelzurems.de>, "info@degroenen.nl" <info@degroenen.nl>, Ronald van Uden <ronald.van.uden@gmail.com>, Rob Brekel <r.brekel@wilnu.nu>, Gerard Kucharek <kucharek0@gmail.com>, bosgroep wieteke van Dort <wieteke@wietekevandort.nl>, "R.KAHLMAN" <r.kahlman@quicknet.nl>, Arie van Velsen <mijnpleidooi@gmail.com>, bosgroep miep <miep@miepbos.nl>, "Gentechvrij (Miep Bos)" <miep@gentechvrij.nl>, Lijst Smolders Tilburg <smol.013@hetnet.nl>, "f.bovenkerk" <F.Bovenkerk@uu.nl>, GroenLinks <groenlinks@tweedekamer.nl>, julius vischjager <julius601@hotmail.com>, "kabinet.schauvliege@vlaanderen.be" <kabinet.schauvliege@vlaanderen.be>, Jan Pasterkamp <info@jpasterkamp.nl>, Jager Jikke <info@jikkejager.nl>, Jikke Jager <jjj17@live.nl>, Linda Van Vliet <linda_vanvliet@hotmail.nl>, "kareldewerd@kpnmail.nl" <kareldewerd@kpnmail.nl>, b.vojik@tweedekamer.nl, "(" <l.vtongeren@tweedekamer.nl>, wolbrin Veen <ine.veen@quicknet.nl>, pinodjem meramun <jeanthomassen@hotmail.com>, marcel vervloesem <marcelvervloesem@hotmail.com>, Ruud Rietveld <ruudrietveldvertelt@hotmail.com>, "sp@sp.nl" <sp@sp.nl>,tribune@sp.nl, "Raak van A.A.G.M." <r.vraak@tweedekamer.nl>, Emile Roemer <e.roemer@tweedekamer.nl>, "Agema, M." <m.agema@tweedekamer.nl>, FractiePartijvoordeDieren <partijvoordedieren@tweedekamer.nl>, "kabinet.homans@vlaanderen.be" <kabinet.homans@vlaanderen.be>, ruud merks <r.merks@home.nl>,m.broekmeulen@onsbrabantnet.nl, Barend Hoogteijling <b.hoogteijling.sp@gmail.com>, tonniewouters.1@kpnmail.nl,info@telveghel.nlveghel@sp.nlschijndel@sp.nl, 2e Kamerfractie PvdD <m.thieme@tweedekamer.nl>, Elly Brocken <ellybrocken@gmail.com>, Jose Goossens <josegoossens2@gmail.com>, Theo Groenemans <t.groenemans@kpnmail.nl>,remcostefanheeren@hotmail.com, helga helders <helgahelders@gmail.com>, jelle@jelledejong.nlrvdlooij@kpnmail.nl, .meulenbroeks2@chello.nlt.advies@gmail.com, "griffie@const-court.be" <griffie@const-court.be>, Parquet fédéral <federaal.parket@just.fgov.be>, "panorama@canvas.be" <panorama@canvas.be>, "info@xandervanvessem.nl" <info@xandervanvessem.nl>, Will Van gerwen <w.gerwen@chello.nl>, Will Van gerwen <willvangerwen@gmail.com>, Demorgen BE <info@demorgen.be>, katholieknieuwsblad <Redactie@katholieknieuwsblad.nl>, "redactie@volkskrant.nl" <redactie@volkskrant.nl>, "redactienbo@nieuwsblad.be" <redactienbo@nieuwsblad.be>, katohliek nieuwsblad <henk@katholieknieuwsblad.nl>, NOS Met het Oog op Morgen <oog@nos.nl>, "info@mooirooi.nl" <info@mooirooi.nl>, "redactiesecretariaat@hbvl.be" <redactiesecretariaat@hbvl.be>redactie@hln.beredactie@humo.be, "redactie@telegraaf.nl" <redactie@telegraaf.nl>, knack@knack.be, "groen@trouw.nl" <groen@trouw.nl>, Opgelicht TROS <opgelicht@tros.nl>, "buitenland@trouw.nl" <buitenland@trouw.nl>, "jan.tytgat@pharm.kuleuven.be" <jan.tytgat@pharm.kuleuven.be>, "jacques.janssens@rztienen.be" <jacques.janssens@rztienen.be>, "info@niburu.co" <info@niburu.co>, "alexandra@niburu.co" <alexandra@niburu.co>, Steven Brown <jestelesto@hotmail.com>, andre fleere <a.fleere@chello.nl>

14:15 Gepost door slaapkamer-expert in activist, Actualiteit, Justitie, Nederland, Nieuws | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.